- Dit evenement is voorbij.
Ds. A. Meiresonne (Rem.)
Komende zondag is er een dienst/viering waarin Ds. André Meiresonne zal voorgaan met als thema: “Opstaan in een andere wereld”.
We verlangen naar het licht, we verlangen naar verlossing. Waar blijft al dat moois nou toch? Hoe gaan we om met het lijden om ons heen?
Wat zegt de Bijbel, wat is het goede nieuws? Is er ook een andere kijk op het lijden mogelijk? En wat kan opstanding dan betekenen?
André Meiresonne: “Geestelijk verzorger en vrijzinnig voorganger.Ooit ben ik opgeleid als bestuursjurist. Werkte in de communicatie en marketing. Daarna als trainer en coach.
Deed de pre-master Humanistiek aan de Universiteit voor Humanistiek en behaalde daarna de master Spiritual Care aan de Vrije Universiteit. Ik wilde mezelf en anderen beter leren kennen. Dat begint met luisteren. En jezelf durven laten zien. Sleutels bij het begeleiden van mensen met levensvragen. Ik spreek vaak mensen die zichzelf niet kerkelijk noemen, maar wel religieuze belangstelling of spirituele ervaringen hebben. Ik geloof dat we allemaal wel ergens in geloven – ook ongelovigen. Vandaar Dominee voor de Ongelovigen.”
Chris Melles is zondag onze organist,
Na afloop is er gelegenheid een kopje koffie of thee te drinken.
Aanvang 10:30 uur. U bent van harte welkom.
Collecte
De collecte is tijdens het voorspel van het laatste lied en bij de uitgang. U kunt uw gift ook overmaken via onderstaande knop óf via ons rekeningnummer NL96INGB0000788260 t.n.v. Ned. Prot. Bond Oud-Beijerland,
Of klik hier voor uw bijdrage
Hartelijk dank

